Sledujte nás i na facebooku
Facebook

Koupelnové studio CONTEMP

Stavíte nebo renovujete? Chystáte se na rekonstrukci Vaší koupelny a nevíte si s ní rady? Přejete si koupelnu na míru přesně podle Vašich představ? Koupelnové studio CONTEMP je řešení právě pro Vás. Díky dlouholeté praxi známe mnoho řešení a alternativních možností při renovaci i stavění nových koupelen. Poradíme, pomůžeme s výběrem, navrhneme. Pokud Vás zajímá názor odborníků, navštivte koupelnové studio Contemp v Hodoníně. Získejte nový pohled na řešení prostoru Vaší koupelny a jednoduše nás kontaktujte.

Firma CONTEMP vznikla v roce 1992. Od svého počátku se zaměřuje a provádí rekonstrukce a renovace koupelen, bytových jader, kompletní vybavení koupelen, terasy, balkony, zateplování fasád a dekorativní malbu interiérů a exteriérů.

 

VÝHODY KOUPELNOVÉHO STUDIA OCENÍTE

Koupelnové studio se zaměřuje především na vhodnou kombinaci koupelnových prvků a efektivní využití dostupného prostoru

  • sanitární keramiky
  • obkladů a dlažeb
  • vodovodních baterií
  • klasických van a masážních systémů
  • sprchových koutů
  • koupelnového nábytku a doplňků

Přijďte k nám do koupelnového studia a využijte námi nabízených slev na veškeré zboží, které u nás nakoupíte. Slevy se netýkají zboží v akci.

 

JAK FUNGUJE KOUPELNOVÉ STUDIO

Stačí když nám poskytnete informaci o rozměrech prostoru, ve kterém bude Vaše nová koupelna, nebo nás seznámíte se současným stavem koupelny před rekonstrukcí. Neméně důležitý je plánovaný rozpočet, na jehož základě vybereme jednotlivé prvky. Koupelnové studio Contemp Vám vytvoří kompletní návrh koupelny v grafické podobě. Vy se pak snadno rozhodnete v klidu domova. Jakékoliv Vámi navrhované změny do návrhu jednoduše zapracujeme.

 

 

Cesta k atraktivní, praktické a krásné koupelně začíná v koupelnovém studiu CONTEMP v Hodoníně. Neváhejte a využijte příležitosti získat vysněnou koupelnu, která Vám bude dělat radost dlouhá léta.